Restart turismu

Pandemie změnila všechno možné, včetně turismu. Lidé hledají nové destinace na dovolenou. Chtějí vidět něco nového a neobvyklého. Nyní je čas na restart turismu, kdy můžete přilákat turisty do vašeho města či regiony a nepotřebujete ani inzerci nebo placené PR články.

Jak toho docílit? Navštívím vaše město / region a zpracuji pro vás analýzu toho, jak ho vnímám z pohledu novináře. Co by média mohlo zaujmout a co doposud nepropagujete?

Navštívím vaše město / region a  zpracuji pro vás analýzu toho, jak ho vnímám z pohledu novináře. Co by média mohlo zaujmout a co doposud nepropagujete? Připravím pro vás podrobný návod, jak upravit dosavadní komunikaci s médii, aby měl novinář chuť se k vám vydat a napsat článek. 

Díky spolupráci s turistickými informačními centry jsem mohla navštívit řadu zajímavých míst a napsat články pro týdeník Vlasta, měsíčník Glanc, měsíčník Marianne. Podrobnou nabídku služeb najdete na mojí specializované stránce o restartu turismu. Výběr z mých článků najdete viz níže.

Mé cestovatelské články