Nabízené služby

Často slýchám, že jediná šance, jak se dostat do médií, je přes někoho známého nebo prostřednictvím inzerce. Cesta je přitom mnohem snadnější: stačí pochopit, jak si novináři vybírají témata a v jaké formě potřebují podklady. Nebudu vám vyprávět teoretické poučky, ale uslyšíte ode mě spoustu příkladů z novinářské praxe.

Pojďme se sejít v Praze a probrat jednotlivé kroky, jak lze zlepšit vaši prezentaci v médiích. Konzultace mohou probíhat i po Skypu.

Zúčastněte se mého workshopu o tom, jak efektivně pracovat s novináři. Zkusíte si, jak je přesvědčit o tom, že to, co děláte, je přesně to, o čem chce napsat.

Přednášky

Ať už jste firma, nezisková organizace nebo pracujete ve státní správě, připravím přednášku přesně na míru vašim potřebám a požadavkům.

Restart turismu

Prozkoumám vaší lokalitu, zanalyzuji současnou prezentaci a připravím návrh na změny a také návrh na press trip tak, aby tato nabídka byla zajímavá pro novináře ve vaší lokalitě.

Pro neziskové organizace nabízím sníženou sazbu

Proč mluvíme každý jinou řečí, i když máme stejný cíl? 

Příliš často totiž slýchám, že se do médií můžete dostat jen když tam máte známé / nebo musíte mít nějakou skandální story / nebo si musíte zaplatit inzerci. Věřte mi, že takhle to opravdu nefunguje. Naprostá většina novinářů nechce jen klasické "co - kdy - kde", ale zajímá se o příběhy a souvislosti. Jenže potíž je v tom, že každý den dostávají desítky e-mailů, které jsou pro ně nepoužitelné z mnoha důvodů. Ve finále je to naštvání na obou stranách. Ze strany novinářů: "Zase další maily, kde nic nenajdu!" a ze strany pisatelů "Tak jsem to poslal dvaceti novinářům a nikdo se mi neozval!". 

Víte, proč to to tak je? Protože mluvíme každý jinou řečí, i když máme stejný cíl. 

Pojďme najít společnou řeč, ať už nejsme jako mimoběžky! Poradím vám, jak vytipovat konkrétní novináře, jaké mu poslat podklady a jak se připravit na rozhovor. Zajímavých příběhů totiž nikdy není dost a byla by hrozná škoda, aby končily v novinářském koši.

Objednejte si moje služby

Nezávazná poptávka. Vyplňte všechny potřebné údaje
a já se vám ozvu co nejdříve zpět!